Jak můžete rychle zhubnout za týden doma?

Zhubnout za týden je obtížný, ale proveditelný úkol. Bohužel většina diet, které zaručují rychlé výsledky, je zdraví velmi škodlivá, zejména pro ženy. Pro dívku je přirozené usilovat o krásu a mladé dámy v honbě za nedosažitelným výsledkem přivádějí své tělo k únavě. Rychlé diety mohou být bezpečné pouze s pečlivým přístupem a pečlivým sledováním svého stavu.

kapustová polévka na hubnutí za týden

Před zahájením jakékoli diety se určitě poraďte se svým lékařem. Vzhledem k tomu, že téměř nikdo nedodržuje toto doporučení, vzniká velké množství porušení a patologií, které je následně téměř nemožné odstranit. Pokud tedy není možné navštívit odborníka, měli byste si vést alespoň zdravotní deník, abyste svůj stav sledovali.

zdravotní deník

Zdravotní deník je důležitou součástí života člověka, který usiluje o dlouhý život. Jedná se o zápisník nebo zápisník, do kterého je potřeba denně zadávat údaje o svém stavu. Dívky jej využívají ke sledování cyklu, ženy ovulace, muži ke změnám svalové hmoty a výsledkům silového tréninku.

Pokud dojde k porušení, záznamy pomohou včas reagovat a zabránit rozvoji onemocnění. Pro ošetřujícího lékaře bude mnohem snazší určit příčinu poruchy, pokud mu bude poskytnut podrobný výživový rozvrh, dietní změny či zařazení konkrétních potravin, zahájení diet a reakce organismu na ně.

Tělesné cvičení

Tato metoda je relevantní pro teenagery. Mladé tělo srší překypující energií a je pro něj snazší se k tomu přinutit. Přestože je metoda nejúčinnější, práci dokončí pouze tři z deseti lidí. Výuka je opuštěna již druhý týden z důvodu neodůvodněných očekávání.

Sport je skutečnou metodou hubnutí u dětí. Rostoucí tělo nemůže omezit příjem tuků, bílkovin a sacharidů. Pro bezbolestné hubnutí stačí jíst správně a vydat během cvičení více kalorií, než bylo snědeno. Výsledek zcela závisí na motivaci a aktivitě hubnutí. Nejlepším výsledkem pro rychlé hubnutí je skákání přes švihadlo: tři minuty každou hodinu po dobu jednoho týdne. Metodu však nelze doporučit pro dítě do 16 let – to je pro tělo silný stres.

Pokud je nadváha lokalizována v břiše, samotná fyzická cvičení nestačí. Jediným způsobem, jak odstranit tuk z problémové oblasti, je kombinovat stravu se sportem. Bez úpravy stravy tuk nezmizí a vytvoří se pod ním svaly.

Dieta "milovaný"

Dieta "Milovaný" je navržena na 7 dní a slibuje ztrátu 10 kilogramů. Před jeho zahájením je třeba pečlivě prostudovat menu a sledovat reakci těla na každé z omezení. K tomu se každý den diety praktikuje jeden den v týdnu. Pokud změny stravy nezpůsobují velké potíže - můžete bezpečně pokračovat.

Klasická varianta:

dní strava
První jsou polévky na spalování tuků. Chcete-li zhubnout doma, musíte postupně zvyšovat omezení. První den je proto nejjednodušší. Polévky na spalování tuků jsou chutné, uspokojující. Pocit hladu proto nebude akutně pociťován.
Druhá je ovocná. Ovoce, kromě hladkého vstupu do stravy, uvolňuje gastrointestinální trakt a snižuje chuť k jídlu. Doporučuje se jíst ne více než 2-3 grapefruity, 5-6 zelených jablek. Kiwi lze jíst v neomezeném množství
Třetí je kefír Celý den musíte pít pouze kefír, ale ne více než 1, 5 litru. Pokud pociťujete silnou slabost a hlad, kiwi se přidává do nabídky odpolední svačiny. Přidání ovoce však může zpomalit proces hubnutí.
Za čtvrté - bílkoviny Doporučuje se sníst jedno kuřecí prso ve třech dávkách a jídelníček zpestřit dostatkem mléčnice. Mléčný čaj je nápoj sestávající ze zeleného čaje smíchaného napůl s mlékem.
Za páté - polévky a šťávy na spalování tuků Náročný den, v těle se již nahromadila únava a je nedostatek užitečných látek. Pro zachování zdraví se proto první den opakuje. Pro snadné překonání krize pátého dne se doporučuje přidat do stravy 2-3 sklenice grapefruitového nebo pomerančového džusu.
Za šesté - zelenina Připadá mi to jako lehký den. Je přípustné používat jakoukoli zeleninu v syrové, vařené a dušené formě. Saláty nelze dochucovat olejem, povolena je pouze sójová omáčka. V tento den je třeba pít hodně tekutin, rychle uvařit zelený čaj (ne déle než 30 sekund) a nálevy s přídavkem zázvoru
Za sedmé - ryby a saláty Abyste se vyhnuli přibírání na váze, měla by denní jídla vycházet z potravin zkonzumovaných během týdne. Toto je den výstupu z diety, takže základ stravy by měl tvořit zelenina a ovoce. K snídani a večeři se doporučuje vařit salát, zpestřit oběd nízkotučnými rybami a v noci vypít sklenici kefíru

Polévky na hubnutí

Polévková dieta umožňuje rychle a efektivně redukovat váhu bez stresu pro tělo. Taková výživa zasytí všemi potřebnými složkami, omezení platí pouze pro tuky. Proto lze tento způsob stravování s klidem nazvat hubnutím bez diet. Maximální délka kurzu je 14 dní.

Po dobu 2 týdnů pomáhají polévky na spalování tuků zhubnout 5 kilogramů. I při laxním dodržování receptury za 10 dní můžete zhubnout 7 kilogramů bez hladu a trápení.

Výhody polévky:

  • Hubnoucí tělo nezažívá stres.
  • Během kurzu není cítit hlad a slabost.
  • Váha nijak drasticky neklesá, takže ztracený tuk se nevrátí. Samozřejmě pouze za podmínky správné výživy.

Jedná se o bezpečný způsob, jak naléhavě snížit váhu doma bez pomoci odborníka na výživu (gastrointestinální trakt netrpí). Existuje několik způsobů, jak zhubnout pomocí polévek. Technika závisí na cílech a zdravotním stavu. Jsou tři možnosti:

  • Den půstu. Můžete jíst maximálně tři talíře denně.
  • Strava. Po dobu 3-5 dnů jezte výhradně tekutou stravu, střídejte recepty. Je povoleno konzumovat ne více než 3 talíře denně. Můžete opakovat za měsíc.
  • Snížený příjem kalorií. K tomu je jedno z jídel nahrazeno dietní polévkou.

Recepty na polévku na spalování tuků:

název Ingredience Recept
z avokáda Kuřecí prsa - 200 g, cibule - 75 g, paprika - 75 g, půlka avokáda, zelení, citron Vývar se připravuje z kuřecího filé a filtruje se. 300 gramů se oddělí a přidá se k nim nakrájená paprika a cibule. Tekutina se přivede zpět k varu a přidá se dužina avokáda. Pomocí mixéru se směs šlehá, přidá se zelenina a několik kapek citronové šťávy.
celerová polévka Cibule - 5-6 cibule, mrkev - 5 kusů, rajčatová šťáva - 1, 5 litru, paprika - 2 kusy, zelené fazolky - 400 g, rajčata - 5 kusů, hlávka zelí Zelenina je zcela naplněna rajčatovou šťávou. Pokud nejsou zcela zakryté, doporučuje se přidat vodu. Směs by se měla vařit ne déle než 10 minut na středním ohni s otevřeným víkem a dalších 10 minut se zavřeným víkem.
Cibule Mouka - 1 lžička, bílé víno - 20 g, cibule - 1 kus, česnek - 1 stroužek, hovězí vývar - 1 polévková lžíce, zelenina Cibuli nakrájíme a osmahneme na pánvi. Poté se přidá víno, mouka a směs se několik sekund dusí. Do směsi se nalije vývar, přidá se česnek a bylinky. Kapalina se přivede k varu a vaří se 10 minut na mírném ohni. Vaření je dokončeno přidáním syrového vejce do polévky
z okurky Okurka - 1 ks. (oloupaný a nasekaný), česnek - 1 stroužek (drcený), sušený kopr - 1 polévková lžíce. l / svazek čerstvých bylinek, kefír - 200 g Doporučuje se porazit všechny ingredience v mixéru nebo jíst jako okroshka
rajče Rajčata - 500 g nastrouhaná, česnek - 1 stroužek (drcený), paprika - 1 ks, bobkový list, petržel, 1 nadrobno nakrájená cibule Rajčata a cibule by se měly vařit půl hodiny v 500 ml vody. Poté se přidá zbytek ingrediencí a směs se vyluhuje.
Z žampionů Cibule - 1 kus (kroužky), žampiony - 500 g (jemně nakrájené), polovina kořene celeru (strouhaná), perličkový ječmen - půl sklenice (namočené ve 2 sklenicích studené vody na den), mrkev - 1 ks. (v kruzích) Kroupy se zalijí 1 litrem vody a vaří se 30 minut. Poté se přidá zbytek ingrediencí a směs se vaří dalších 5 minut. Jedná se o denní porci, měla by být rozdělena do 3-4 dávek

Jak urychlit výsledek?

V honbě za ideální postavou se mnoho lidí uchýlí k pomoci pilulek na hubnutí. Jedná se o velmi nebezpečnou metodu, která v budoucnu povede ke zvýšení tělesné hmotnosti. Pro bezpečné urychlení hubnutí se doporučuje používat přírodní metody. Například soda.

Sodové koupele mohou výrazně zrychlit metabolismus a zbavit se celulitidy. Pro vodní procedury musíte rozpustit 1 polévkovou lžíci sody ve sklenici vody a nalít směs do lázně. V takové vodě musíte ležet ne déle než 20 minut a poté vypít hodně vody. Metoda je kontraindikována u osob s kardiovaskulárním onemocněním, vegetovaskulární dystonií a diabetes mellitus.

Dalším způsobem, jak využít jedlou sodu na hubnutí, je její vnitřní užívání. Roztok sklenice vody a sody by měl být užíván na lačný žaludek asi půl hodiny před jídlem. Kurz by měl začít množstvím prášku, které se vejde na špičku čajové lžičky. Pokud to nijak neovlivní celkový stav, lze porce zvýšit. Po objevení prvních výsledků si musíte udělat přestávku po dobu 3 dnů. Ke zvýšení porce dochází také každé tři dny podle potřeby.