Recenze o Reduslim

 • Petr
  Od dětství jsem obézní. Okamžitě jsem byl jen baculatý chlapec, ale s věkem se problém začal zhoršovat. Lékař mi doporučil absolvovat kurz hubnutí se Reduslim, protože nemohu sportovat a držet dietu. Podařilo se nám dosáhnout dobrých výsledků, nyní je před námi ještě několik kurzů.
  Reduslim
 • Simona
  Dlouhá léta snila o hubnutí, ale nic nepomáhalo. Náhodou jsem viděl Reduslim na internetu a objednal jsem si ho, protože proběhla akce a cena byla téměř poloviční. Dokončil jsem celý kurz a nevěřil jsem vlastním očím - minus 10 kg.
  Reduslim
 • František
  Zkoušel jsem zhubnout s kapslemi Reduslim. Rychle jsem zhubl, téměř jak výrobce uvádí v pokynech. Nebyly žádné vedlejší účinky, naopak se zlepšil zdravotní stav, dostavila se elán a energie. Výsledek se zachoval po dobu 4 měsíců, přičemž se nijak zvlášť neomezuji ve výživě a pravidelně nenavštěvuji posilovnu.
  Reduslim
 • Alena
  Můj manžel mi koupil reduslim, protože je nešťastný, že jsem se po svatbě velmi uzdravil. Dal přísnou podmínku, pokud nezhubnu, podá žádost o rozvod. Díky kapslím jsem mohl zachránit svoji rodinu a vrátit se k jejich předchozím formám.
  Reduslim
 • Hana
  Po porodu jsem se dva roky nemohla dát do pořádku, snažila jsem se omezit ve výživě, jít sportovat, ale všeho jsem se vzdala. Nyní moje dcera chodí do školky a já jsem se rozhodl rychle vrátit své formuláře do léta. Na radu přítele beru reduslim, prvního výsledku jsem si všiml pár dní po zahájení kurzu.
  Reduslim
Uživatelské hodnocení Reduslim
4.9
15